Uus live-show võistlus Eestis igal pühapäeval kell 13.00

Uus live show võistlus nimega Master Chef Estonia. Kus võistlevad omavahel Eesti parimad kokad. Võitja otsustab publik. 

Saate vaatajatel on ka võimalus võita kuni 10 000 euro väärtuses auhindu mitme hooaja jooksul. Auhindade hulka kuuluvad rahalised auhinnad, tasuta söök, kinkekaardid, sooduskupongid jne. 

TravelTube Hosts

Üritust edastatakse otseülekandena TravelTube’i mobiiliäppis, mis on saadaval nii androidile kui ka IOSile. Saade toimub igal pühapäeval kell 13:00  ja kestab 30 minutit. 

Saadet juhivad Diana Tompson, Vadim Antsupov, René Rannamägi ja Georg Lituinou. Nad teevad otseülekandeid neljast konkureerivast restoranist.

Otseülekande vaatamiseks saate alla laadida oma seadmesse vastava äppi allolevalt lingilt: Info

Diana Tomson on Top model, laulja ja ametlik Supermodell Top International of the world. Ta on esinenud ajakirjades Bazaar Magazine, QOQO Top Models, World bikini models, Miss Freedom of the World, Amberzine Magazine ja teised. Praegu on tal sotsiaalmeedias üle 30K followeri.

René Rannamägi on tähelepanuväärne ettevõtja ning turunduse ja äriarenduse spetsialist. Ta on toiduhuviline ja ka sotsiaalmeedia mõjutaja, kes loob väga kaasahaaravat sisu sellistele platvormidele nagu Tik Tok, facebook, Instagram.

Georg Lituinou on hämmastav kokk, kellel on väga suur kirg erinevate toitude valmistamise vastu. Ta asutas ja juhtis Dublinis väga mainekat restorani pärast seda, kui oli töötanud tippkokkana mõnes parimas restoranis Prantsusmaal, Ühendkuningriigis, Venemaal, Iirimaal ja Eestis.

Vadim Antsupov on üks superstaarseid ajakirjanikke ja raadiomees, kellel on üle 20 aasta kogemusi televisioonis ja raadios. Ta oli saatejuht Raadio Tallinnas, Raadio Euro FM, töötas ka ERR-is toimetajana ja saatejuhina.

Leave a Reply

Your email address will not be published.